Dlaczego Galleon Systems

Galleon dostarcza najszerszą gamę produktów do synchronizacji czasu na świecie. Z niezależnych i dedykowanych serwerów czasu NTP, które pozwalają na synchronizację wszystkich komputery w sieci, z zegarem atomowym, który umożliwia synchronizację jednego komputera, Galleon ma dla Ciebie odpowiedni produkt do synchronizacji czasu. Jako firma specjalizująca się w synchronizacja czasu z ponad 3000 klientów w Europie, Ameryce, Azji i Australii, możesz mieć pewność, że otrzymujesz sprawdzony produkt.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć naszą pełną listę produktów

Synchronizacja czasu Galleon

Galleon Systems serwery czasu i zegary ścienne NTP są używane przez organizacje na całym świecie i zapewniają niezawodną synchronizację czasu 24 godziny na dobę 365 dni w roku! To tylko niektórzy z naszych klientów:

Referencje Klientów

Galeon pomaga nie tylko firmom, ale także uniwersytetom i uczelniom

Logo Eastbourne College

„Chciałbym podziękować firmie Galleon Systems za pomoc uczniowi na poziomie A w jego projekcie projektowania i technologii w College. Twoja szybka odpowiedź na naszą prośbę o przykład dała mu pewność, że zbuduje radiowy zegar z kodem przy użyciu technik programowania PIC”.

„Z radością mogę powiedzieć, że układ radiowy zadziałał po raz pierwszy, a teraz zagłębia się w wymagania protokołu RS232. Upewnię się, że Twoja firma zostanie uznana w jego dokumentacji projektowej. Jeszcze raz dziękuję za pomoc w uzyskaniu następnej generacji projektu elektroniki inżynierowie na pierwszym szczeblu drabiny."

Klienci, którzy cenią niezawodność Galeonów i długą żywotność naszych produktów

Logo Szpital Mount Sinai

„Jesteśmy całkiem zadowoleni z Twojego serwera GPS NTP. Używamy urządzenia, aby utrzymać dokładny czas w całym środowisku naszego serwera i do tej pory to urządzenie działało bez zarzutu. Antena GPS jest w stałym kontakcie z co najmniej 3 satelitami GPS, a sama jednostka utrzymuje bardzo dokładny czas.

„Oprogramowanie TimeSync jest łatwe w użyciu i bardzo wszechstronne w mieszanym środowisku serwerowym. Zarówno nasze serwery Unix, jak i Windows synchronizują swój czas z oprogramowaniem, co doprowadziło do dokładnego planowania i przetwarzania w naszych aplikacjach”.

Logo Garban Intercapital PLC

„Kupiliśmy Galleon ServerARC około 5 lutego 1998 roku i działa on z powodzeniem na Compaq Alpha 1000 z Tru64 Unix w wersji 4.0F. Był to również oryginalny host. konfigurujemy go i używamy hosta jako głównego zegara NTP, z którym wszystkie nasze hosty synchronizują swój czas."

Logo RSL City Space

„Zakupiliśmy urządzenie do użytku w maszynie do drukowania certyfikatów w Narodowym Muzeum Morskim w Greenwich. Maszyna drukuje certyfikaty z nadrukowanym na nim dokładnym czasem Greenwich Mean, a także steruje zegarem LED. Dlatego ważne było, abyśmy mieli dokładną synchronizację czasu prawo."

Logo Meggitt

„Używamy zegara serwera czasu od 10 lat i polegamy na tym produkcie, aby utrzymać nasze serwery i komputery we właściwym czasie. Jesteśmy bardziej niż zadowoleni z produktów i wsparcia udzielanego przez firmę Galleon”.

Logo Norwich and Peterborough Building Society

„Norwich i Peterborough Building Society używają zegara Galleon od 1998 roku, używając go z oprogramowaniem do synchronizacji czasu. Przez cały ten czas nie sprawiał żadnych problemów. System niezawodnie utrzymywał synchronizację 1200 stacji roboczych i serwerów, a także przełączniki routerów i liczne urządzenia w tym razem."

Logo Stagecoach UK Bus

„Kupiliśmy radiobudzik Galleon Server ARC Atomic ponad pięć lat temu. Był naprawdę łatwy w instalacji, był niezawodny i oprócz wymiany baterii co roku nie wymaga konserwacji. Przede wszystkim jest to dokładność. Dokładne czasy są najważniejsze w branży transportowej, aby zapewnić prawidłowe planowanie/czas naszych autobusów. Autobus odjeżdżający późno (lub wcześnie) to zła wiadomość. Czas dosłownie to pieniądz! Produkt Galleon idealnie pasuje do rachunku."

Logo Obserwatorium Astronomiczne w Newcastle

„Kupiłem zegar czasu Galleon Systems PC około 10 lat temu. Używam go na swoim komputerze w Obserwatorium Astronomicznym i zapewnia mi dokładny czas synchronizacji mojego teleskopu. Działa w dość zimnych warunkach w zimie, ponieważ Obserwatorium nie może być podgrzewany, ponieważ wpłynęłoby to na warunki widzenia.Wymieniam baterie raz w roku, w przeciwnym razie po prostu siedzi i działa bezproblemowo!

„Nie zawiódł mnie ani razu w ciągu 10 lat i mam nadzieję, że będzie działał przez wiele kolejnych lat”.

Klienci, którzy cenią sobie szybkość reakcji galeonów za wsparcie techniczne

Logo ntlworld

„Chciałbym podziękować Markowi Nealowi z Galleon Systems za bardzo szybką odpowiedź na moje dzisiejsze zapytanie dotyczące stanu nadajnika Rugby. W rzeczywistości odpowiedź nadeszła w ciągu około dwóch godzin”.

Klienci, którzy doceniają łatwość instalacji produktów Galleon, powinni

Logo Anovo

„Witam, właśnie pomyślałem, że dam ci znać, że zainstalowaliśmy pierwsze 4 zegary. Wszyscy są bardzo zadowoleni. Doskonała widoczność dzięki czerwonej diodzie. sukces."

"Osobiście lubię łatwość programowania telneta. Ustawienie zegara zajmuje mniej niż minutę :) Dziękuję za radę w dokonaniu właściwego wyboru."

"Miłego dnia"

Logo NHS Szkocja

"Pomyślałem, że podrzucę ci linię. Kupiłem system ServerARC IP65 i zainstalowałem go wczoraj. Instalacja zajęła tylko pięć minut i działa świetnie!"

Klienci, którzy cenią bezpłatne wsparcie techniczne Galleons przez cały okres użytkowania produktu

Logo DCS Solutions

„Wczoraj poszedłem do Tilmanstone Salads i bez żadnych problemów zainstalowałem oprogramowanie NTP.

"Dziękuję za całą twoją pomoc przy tym. Czy możesz podziękować Andrew w twoim biurze, jak również za jego wczorajsze wsparcie."

Zalety Produktów Galleon

  • Automatczna aktualizacja czasu bez konieczności udziału użytkownika.
  • Prosta Instalacja
  • Pełen asortyment produktów: Od przeznaczonego do montażu w szafie rack Serwera Czasu NTP, który synchronizuje czas tysięcy komputerów w sieci, po proste Zegary Atomowe podłączane do pojedynczego PC.
  • Opłacalność: Będąc specjalistą w synchronizacji czasu, Galleon oferuje pełen zakres produktów, więc możesz być pewien, że kupujesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Niezawodność: Zegary Atomowe i Serwery Czasu NTP firmy Galleon używane są w ponad 3000 organizacji na całym świecie, dostarczając niezawodną synchronizację czasu 24 godziny na dobę 365 dni w roku.
  • 3-6 Lata gwarancji: Galleon oferuje 3-6 lata gwarancji na wszystkie produkty Sieciowej Synchronizacji Czasu (produkty z kodem produktu zaczynającym się na NTS)
  • Dożywotnie Wsparcie Techniczne: Galleon wychodzi z założenia, że wsparcie techniczne powinno być bezpłatne tak długo, jak długo zamierzacie używać naszych produktów.
  • GPS, DCF i MSF: Uużywa niemieckiego sygnału czasu DCF lub sygnału MSF z Wielkiej Brytanii, bądź też satelitarnego sygnału GPS. Niemiecki sygnał DCF jest najlepszy dla Europy Centralnej i może być odbierany do 1500 km od Frankfurtu. Sygnał czasu MSF z Cumbrii jest najsilniejszym sygnałem radiowym w Wielkiej Brytanii i może być odbierany do 937,5 mili (obejmuje swoim zasięgiem Wyspy Brytyjskie). Sygnał GPS może być odbierany na całym świecie. Na życzenie klienta, Serwer Czasu NTP Galleon może być wyposażony we wszystkie dostępne źródła czasu na wypadek gdyby jedno z nich nie było osiągalne.
  • Synchronizuje i będzie synchronizować wszystkie komputery w sieci do precyzyjnego dokładnego czasu i daty.

FAQ

NTP to protokół internetowy używany do synchronizacji zegarów w sieciach komputerowych w ciągu kilku milisekund uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC). Pozwala urządzeniom żądać i odbierać UTC z serwera, który z kolei odbiera dokładny czas z zegara atomowego.

Zobacz więcej: Co to jest NTP?

Obecnie najdokładniejszy istniejący zegar atomowy, opracowany przez NIST (Instituto Nacional de Estándares y Tiempo), traci sekundę co 3700 milionów lat; syn jednak korzystając z nowych obliczeń, naukowcy sugerują, że teraz mogą dojść do obliczeń, które mogłyby doprowadzić do powstania zegara atomowego, który byłby tak precyzyjny, że straciłby segundo solo cada 37 mil millones de anos (trzy razy więcej niż we wszechświecie). Zobacz więcej...

Aby wybrać odpowiedni serwer czasu dla swojej firmy, musisz najpierw zdecydować, które źródło czasu jest najbardziej odpowiednie. GPS jest obecnie najpopularniejszym źródłem czasu używanym przez serwery czasu. Jednak odbieranie czasu z GPS nie zawsze jest praktyczne. Aby odbierać sygnały czasu z satelitów GPS, antena potrzebuje dobrego widoku nieba, co zwykle oznacza, że ​​musi być umieszczona na dachu budynku. W niektórych przypadkach nie zawsze jest to praktyczne, więc lepszym rozwiązaniem jest serwer czasu z odniesieniem radiowym. Zobacz więcej...

NTP (obecnie wersja 4) to właściwie trzy rzeczy w jednym; program działający w tle w systemie Windows lub UNIX; protokół, który wymienia wartości czas między serwerami a klientami; oraz zestaw algorytmów przetwarzających wartości czasu w celu przesunięcia zegara systemowego do przodu lub do tyłu. Zobacz więcej...

Internetowe serwery czasu narażają Twoją sieć na szeroko rozpowszechnione wirusy protokołu czasu sieciowego i ataki DDoS. Jak? Czas internetowy wymaga portu UDP 123 open, który jest otwierany przez zaporę.

Zobacz więcej: Publiczne serwery NTP vs. lokalne serwery NTP

Podczas gdy GMT opiera się na ruchu Słońca, UTC opiera się na czasie wskazywanym przez zegary atomowe, chociaż jest utrzymywany w zgodzie z GMT przez dodanie „sekund przestępnych”, które kompensują spowolnienie obrotu Ziemi, umożliwiając zarówno UTC, jak i GMT działać równolegle (GMT jest często błędnie określany jako UTC, chociaż ponieważ nie ma prawdziwej różnicy, nie ma to większego znaczenia). Zobacz więcej...