Galleon dostarcza najszerszy wybór produktów synchronizacji czasu na świecie. Zaczynając od autonomicznych serwerów czasu NTP, które mogą synchronizować wszystkie komputery w sieci, po zegary atomowe, które synchronizują pojedynczy PC, Galleon posiada odpowiednie produkty do synchronizacji czasu dostosowane do Waszych potrzeb. Nasza firma specjalizuje się w synchronizacji czasu obsługując 3000 klientów działających w Europie, Ameryce, Azjii i Australii, więc możecie być pewni, że kupujecie sprawdzony produkt.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić pełną listę produktów


Galleon time synchronisation
Zalety Produktów Galleon

  • Automatczna aktualizacja czasu bez konieczności udziału użytkownika.

  • Prosta Instalacja

  • Pełen asortyment produktów: Od przeznaczonego do montażu w szafie rack Serwera Czasu NTP, który synchronizuje czas tysięcy komputerów w sieci, po proste Zegary Atomowe podłączane do pojedynczego PC.

  • Opłacalność: Będąc specjalistą w synchronizacji czasu, Galleon oferuje pełen zakres produktów, więc możesz być pewien, że kupujesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

  • Niezawodność: Zegary Atomowe i Serwery Czasu NTP firmy Galleon używane są w ponad 3000 organizacji na całym świecie, dostarczając niezawodną synchronizację czasu 24 godziny na dobę 365 dni w roku.

  • 3-6 Lata gwarancji: Galleon oferuje 3-6 lata gwarancji na wszystkie produkty Sieciowej Synchronizacji Czasu (produkty z kodem produktu zaczynającym się na NTS)

  • Dożywotnie Wsparcie Techniczne: Galleon wychodzi z założenia, że wsparcie techniczne powinno być bezpłatne tak długo, jak długo zamierzacie używać naszych produktów.

  • GPS, DCF i MSF: Uużywa niemieckiego sygnału czasu DCF lub sygnału MSF z Wielkiej Brytanii, bądź też satelitarnego sygnału GPS. Niemiecki sygnał DCF jest najlepszy dla Europy Centralnej i może być odbierany do 1500 km od Frankfurtu. Sygnał czasu MSF z Cumbrii jest najsilniejszym sygnałem radiowym w Wielkiej Brytanii i może być odbierany do 937,5 mili (obejmuje swoim zasięgiem Wyspy Brytyjskie). Sygnał GPS może być odbierany na całym świecie. Na życzenie klienta, Serwer Czasu NTP Galleon może być wyposażony we wszystkie dostępne źródła czasu na wypadek gdyby jedno z nich nie było osiągalne.

  • Synchronizuje i będzie synchronizować wszystkie komputery w sieci do precyzyjnego dokładnego czasu i daty.
Nagłówki
Inne Linki

Strona główna
Produkty
Skontaktuj się z nami
Mapa Strony


Serwer NTP
Sieciowy Serwer Czasu
Zegar Ścienny NTP

Dane KontaktoweMapa Strony | Skontaktuj się z nami
© Galleon Systems 2006
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wymienione znaki towarowe i marki należą do ich prawnych właścicieli.